Image

Допомога постраждалим від війни

Наші серця болять від занепокоєння і горя, пов’язаних з повномасштабною війною, яка розпочалася 24 лютого 2022 року. У цей важкий момент важливо об’єднуватися і надавати підтримку тим, хто постраждав від конфлікту. Ми вважаємо важливим поділитися інформацією про надійну та перевірену організацію, яка активно допомагає біженцям, постраждалим від війни та мешканцям прифронтових територій України.

 

MTÜ Eesti Pagulasabi / Естонська рада з питань біженців

Посилання для пожертвувань: https://old.pagulasabi.ee/en/donate

Посилання для отримання допомоги: https://register.pagulasabi.ee/uk/programa-bagatocilovoyi-groshovoyi-dopomogy

 

Про організацію MTÜ Eesti Pagulasabi

Естонська рада з питань біженців (Estonian Refugee Council – ERC) – це незалежна некомерційна організація, яка активно працює в сфері гуманітарної допомоги та підтримки під час конфліктів і надзвичайних ситуацій. ERC була заснована з метою надання підтримки тим, хто потрапив у біду, і надання їм необхідної допомоги у найважчі моменти. ERC активно працює в Україні ще з 2014 року.

На їхньому веб-сайті ви знайдете способи здійснити пожертвування, щоб допомогти людям, які опинилися у складній ситуації через збройний конфлікт. Ваші пожертвування можуть допомогти забезпечити біженців необхідною медичною допомогою, харчуванням і тимчасовим житлом.

 

Отримання допомоги

ERC надає можливість отримати додаткову фінансову допомогу для людей, які постраждали від війни, всі деталі на веб-сайті організації.

 

Також ви можете знайти додаткову інформацію про роботу та активності “Estonian Refugee Council” на їхній сторінці в Facebook https://www.facebook.com/ERCUkraine. Тут ви знайдете останні новини, фотографії та оновлення щодо роботи організації в Україні.

 

 

! Metasim.com.ua не збирає пожертви та фінансово не пов’язані з організацією “Estonian Refugee Council” чи багатоцільовою фінансовою допомогою. Ми наводимо ці посилання і описуємо організацію та її діяльність виключно з метою інформування. Ми не закликаємо до пожертв та не збираємо гроші на нашому веб-сайті.

Наша мета – надати інформацію про ресурси для допомоги тим, хто її потребує. Ми робимо це з надією, що більше людей дізнається про можливості надання допомоги і зможе прийняти участь у полегшенні страждань, спричинених воєнними діями.

Солідарність і взаємодопомога – це те, що робить наш світ сильнішим і кращим.

Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
Залишіть ваші контактні дані
З вами скоро зв'яжуться
Залишились питання?
Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

    Телефон: +380986150000