Image

Кращі ціни

Ласкаво просимо на Metasim.com.ua – ваше джерело найкращих цін на міжнародні сім-карти в Україні! Ми пишаємося тим, що надаємо нашим клієнтам не лише якісний продукт та надійні послуги, але й доступні ціни. Незалежно від того, яка країна або оператор вам потрібні – сім-карта Чехії, Нідерландів, Фінляндії, у нас є вигідні пропозиції для всіх. Співпраця на пряму з великою кількістю постачальників дозволяє нам пропонувати конкурентоспроможні ціни без втрати якості.

Незалежно від того, скільки стартових пакетів і яких країн ви плануєте придбати, ми гарантуємо найкращі ціни і високоякісне обслуговування. Хочете купити мобільний номер Філіппін або сім-карту для Інтернету в Італії – в Metasim.com.ua ви отримаєте найвигіднішу пропозицію. Надавати вам економічно вигідні умови – наш пріоритет.

 

Спеціальні знижки для постійних клієнтів

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, і тому для наших постійних замовників передбачені привабливі спеціальні знижки. Чим довше ви залишаєтеся з нами і робите замовлення, тим більше ви економите. Ми завжди намагаємося створити довгострокові партнерські відносини з нашими клієнтами і пропонуємо найкращі умови. Зверніть увагу, що якщо в минулий раз ви купували сім-карту Мексики, а цього разу стартовий пакет Німеччини, бонуси продовжують накопичуватися незалежно від обраних країн. Повертайтеся до нас знову, і ви будете приємно здивовані нашими пропозиціями!

 

Гнучкі ціни

Незалежно від кількості сім-карт, які ви бажаєте придбати, ви завжди отримаєте найкращі ціни і висококласне обслуговування. Ми цінуємо ваш час і бізнес, тому зробимо все можливе, щоб спростити процес покупки і забезпечити вас якісною підтримкою. Наша команда завжди готова надати консультації та рекомендації, щоб допомогти вам вибрати найкращі SIM-карти для ваших потреб, чи то сім-карта для Інтернету в Іспанії, Грузії, Кіпру, литовський або німецький номер телефону.

Не має значення, скільки сім-карт Естонії, Нідерландів, сім-карт Ірландії і т.д. ви хочете придбати – одну або десятки, ми гарантуємо найкращі ціни і першокласне обслуговування. Наша мета – зробити ваш досвід максимально зручним і економічним.

 

Акції та спеціальні пропозиції

Ми завжди намагаємося радувати наших клієнтів різноманітними акціями та спеціальними пропозиціями. Ми пропонуємо “безкоштовну доставку” для вашої зручності, даруємо “SIM-карти в подарунок”, а також надаємо “знижки на наступне замовлення” та багато іншого. Ми намагаємося зробити покупку міжнародного стартового пакета ще вигіднішою та приємнішою.

 

Найкраща цінова пропозиція на ринку

Завдяки великій кількості постійних клієнтів і нашій прив’язаності до надання низьких цін, ми можемо впевнено сказати, що у нас найкраща цінова пропозиція на ринку міжнародних сім-карт в Україні. Співпраця безпосередньо з великими провідними постачальниками сім-карт з Азії, Європи, Америки та інших регіонів дає нам можливість надавати доступ до таких цін, які важко знайти деінде. Наша велика спільнота клієнтів, досвід і репутація дозволяють робити найвигідніші пропозиції, які задовольняють потреби як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

 

 

Metasim.com.ua вважає, що доступ до надійного мобільного зв’язку за кордоном і в роумінгу не повинен бути дорогим. Незалежно від того, чи потрібен вам мобільний номер Молдови для роботи, чи сім-карта Португалії для подорожей – ми гарантуємо, що наші ціни завжди будуть справедливими і конкурентоспроможними. Крім того, ми не забуваємо радувати вас привабливими знижками, різноманітними акціями та винятковим обслуговуванням.

Не пропустіть можливість заощадити і скористатися спеціальними пропозиціями вже сьогодні!

Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
Залишіть ваші контактні дані
З вами скоро зв'яжуться
Залишились питання?
Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

    Телефон: +380986150000