Image


  Lebara 4.0> 79>
  Кількість:
  від 1шт - 225грн
  від 5шт - 190грн
  від 20шт - 175грн
  від 50шт - 150грн
  від 80шт - 130грн
  від 100шт - 110грн
  3 Three 4.0> 79>
  Кількість:
  від 1шт - 225грн
  від 5шт - 190грн
  від 20шт - 175грн
  від 50шт - 150грн
  від 80шт - 130грн
  від 100шт - 110грн
  EE 4.0> 73>
  Кількість:
  від 1шт - 225грн
  від 5шт - 190грн
  від 20шт - 175грн
  від 50шт - 150грн
  від 80шт - 130грн
  від 100шт - 110грн
  O2 4.0> 81>
  Кількість:
  від 1шт - 225грн
  від 5шт - 190грн
  від 20шт - 175грн
  від 50шт - 150грн
  від 80шт - 130грн
  від 100шт - 110грн

  Купити СІМ-карту Великобританії для дзвінків і реєстрацій

  Якщо ви хочете купити номер телефону Великобританії, ми з радістю вам допоможемо. Зробіть замовлення в інтернет-магазині MetaSim. Ми пропонуємо купити британську СІМ-карту в Україні за вигідною ціною. Вона допоможе вам заощадити на переговорах з бізнес-партнерами або зв’язку з близькими, коли ви перебуваєте в Україні, а вони ー в іншій країні. Якщо ви плануєте поїздку в Об’єднане Королівство, SIM цієї країни дасть вам можливість вигідно користуватися інтернетом за кордоном.

  Також купити СІМ-карту Англії можна з метою реєстрації на різних сервісах (Amazon, PayPal, Ebay), у месенджерах (Viber, WhatsApp, Telegram), всіляких додатках і на криптомайданчиках. У нас є іноземні стартові пакети під різні завдання, які можна замовити з доставкою. Ми гарантуємо клієнтам якісний сервіс, вигідні умови доставки та оплати. При виникненні у клієнта питань щодо активації англійської SIM або варіантів поповнення рахунку, ми обов’язково надамо професійну допомогу.

  Продаж номерів Великої Британії (СІМ-карт) з кодом +44

  Англійські номери телефонів починаються з міжнародного коду +44. Їх активація можлива в будь-якій точці світу. Будучи купленими на території нашої країни, ці сімки відразу готові до використання. Для активації просто вставте карту в слот смартфона. Вона має універсальний розмір, тому сумісна з усіма мобільними пристроями. Для поповнення рахунку телефону можна використовувати інтернет-банкінг. При цьому оплата здійснюється за умовами тарифу, який ми допоможемо вибрати, виходячи з ваших завдань.

  Існує низка причин, щоб купити англійську СІМ-карту:

  Збереження анонімності. Іноземну SIM можна придбати анонімно без надання особистих даних оператору. Але, якщо все ж таки ви вирішите виконати активацію з використанням документів, це дасть деякі переваги, наприклад доступ до певних послуг. 

  Для роботи. Англійський номер допоможе зареєструватися на популярних сервісах. Це може бути PayPal, Ebay, Amazon, а також месенджери WhatsApp, Telegram, Viber та інші. 

  Для активації смартфона, купленого в Об’єднаному Королівстві. Деякі телефони можна активувати тільки шляхом встановлення сімки англійського оператора. 

  Для переговорів. Найчастіше оператори нашої країни пропонують не найвигідніші тарифи на дзвінки за кордон. Якщо ви працюєте на британських майданчиках і підтримуєте зв’язок з англійськими партнерами або клієнтами, доцільніше з фінансової точки зору купити СІМ-карту Англії.

  Щоб проконсультуватися з приводу купівлі англійського номера, зателефонуйте нам за телефоном або напишіть у месенджери. 

  СІМ-карти Великобританії для СМС і дзвінків

  В інтернет-магазині MetaSim можна за вигідною ціною замовити стартові пакети таких операторів:

  Lebara.

  3 Three. 

  O2.

  3 Three ー один із найпопулярніших англійських операторів, тому є велика ймовірність, що ваші партнери або клієнти користуються саме його послугами.

  У нас можна придбати іноземні стартові пакети різних операторів з красивими номерами телефону, що запам’ятовуються. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися про наявні варіанти.

  Інтернет-магазин MetaSim пропонує замовити британські стартові пакети оптом чи вроздріб. Оптова купівля насамперед вигідна турагентствам, Call-центрам, приватним підприємцям.

  Усі стартові пакети, які можна замовити у нас, дають змогу здійснювати дзвінки телефоном, надсилати СМС, користуватися інтернетом.

  Зв’яжіться з нами, і ми підберемо стартовий пакет з оптимальним для вас тарифом і красивим номером, розповімо про варіанти поповнення рахунку. Відправлення товарів здійснюється в день оформлення замовлення (якщо ви зробили покупку до 15:00). Для зручності клієнтів ми пропонуємо різні способи оплати ー на наш розрахунковий рахунок або післяплатою у відділенні “Нової Пошти”.

  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
  Залишіть ваші контактні дані
  З вами скоро зв'яжуться
  Залишились питання?
  Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

   Телефон: +380986150000