Image


  Tele2 4.0> 10>
  Кількість:
  від 1шт - 500грн
  від 10шт - 475грн
  від 30шт - 425грн
  від 50шт - 400грн
  від 101шт - 375грн

  Купити казахстанські номери (СІМ-карти) в Україні 

  Якщо ви хочете купити СІМ-карту Казахстану в Україні, це можна зробити в інтернет-магазині Meta Sim в режимі онлайн. Ми швидко опрацюємо ваше замовлення і відправимо СІМ-карту “Новою Поштою” в потрібний населений пункт країни.

  Казахський номер можна використовувати для прийому СМС, спілкування, реєстрації в соціальних мережах, на дошках оголошень інших країн і в месенджерах, наприклад, у Viber, WhatsApp, Telegram. 

  Казахські номери телефонів у нас можна купити оптом і вроздріб. Оптова купівля вигідна турагентствам, Call-центрам. Вона дає змогу заощадити від 25 до 125 грн на одній СІМ-карті. Ви можете оформити покупку онлайн або за телефоном ー зателефонуйте нам (+30986150000). Ми на зв’язку щодня з 09:00 до 21:00. Також з нами можна зв’язатися через месенджери. Ми надамо професійну консультацію щодо вибору СІМ-карти певної мережі Казахстану та допоможемо обрати тариф з урахуванням ваших потреб.

  Номери Казахстану для реєстрації та СМС 

  У Казахстані працює 8 операторів мобільної мережі. Серед українців високим попитом користуються казахстанські номери Beeline і Tele2. Ці оператори пропонують вигідні тарифи на дзвінки, роумінг, інтернет. Багато тарифних планів працюють у форматі конструктора, а це значить, що абонент може налаштувати їх самостійно, обравши оптимальну кількість хвилин на дзвінки всередині мобільної мережі країни і на іноземні номери, потрібний обсяг СМС, Гб тощо.

  СІМ-карти Казахстану мають стандартний розмір, тому можуть використовуватися з усіма моделями смартфонів і планшетів зі слотом під SIM. Поповнення рахунку здійснюється у звичному форматі ー через особистий кабінет на сайті оператора мобільного зв’язку або за допомогою інтернет-банкінгу.

  Казахстанські номери телефонів в Україні можна використовувати як для дзвінків абонентам мобільних мереж Казахстану, так і виключно для приймання СМС і проходження реєстрації на різних сервісах інших країн.

  Якщо ви хочете стати володарем красивого номера, зв’яжіться з нами, і ми обов’язково підберемо цікавий варіант. Також за необхідності ми привеземо СІМ-карту певного оператора “під замовлення” в нашу країну.

  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
  Залишіть ваші контактні дані
  З вами скоро зв'яжуться
  Залишились питання?
  Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

   Телефон: +380986150000