Image


  T-mobile 4.0> 97>
  Кількість:
  від 1шт - 200грн
  від 10шт - 185грн
  від 30шт - 165грн
  від 50шт - 150грн
  від 100шт - 125грн
  Play 4.0> 97>
  Кількість:
  від 1шт - 200грн
  від 10шт - 185грн
  від 30шт - 165грн
  від 50шт - 150грн
  від 100шт - 125грн
  Orange 4.0> 100>
  Кількість:
  від 1шт - 200грн
  від 10шт - 185грн
  від 30шт - 165грн
  від 50шт - 150грн
  від 100шт - 125грн

  Купити польську СІМ-карту в Україні на “Мета Сім”

  Якщо ви плануєте поїхати до Польщі, подбайте заздалегідь про можливість зв’язку з близькими. Ви можете налаштувати роумінг, скориставшись сімкою українського мобільного оператора, але найкращим рішенням буде купити польську СІМ-карту в Україні. У нашому інтернет-магазині її можна замовити за доступною ціною.

  Картка може використовуватися не тільки на території Польщі, а й в Україні, наприклад, для:

  спілкування з рідними або бізнес-партнерами за кордоном;

  здійснення покупок в інтернеті з необхідністю авторизації;

  реєстрації на різних сервісах і в месенджерах. 

  Ми допоможемо вам вибрати оператора стільникового зв’язку і тарифний план, виходячи з ваших вимог і цілей. Якщо для дзвінків краще вибрати один варіант, то для серфінгу в інтернеті краще підійде інший. Зв’яжіться з консультантами, щоб отримати професійну допомогу у виборі стартового пакета і тарифу. В інтернет-магазині Meta Sim можна купити польські сімки оптом чи вроздріб. 

  Ціни на польський номер для реєстрації та СМС

  Ми реалізуємо SIM популярних мобільних операторів зв’язку ー T-mobile, Play, Orange. При замовленні від 1 до 10 стартових пакетів їхня ціна становить 200 грн. / шт. Від 10 до 30 ー185 грн. / шт. Отже, чим більший опт, тим вища знижка. Оптова купівля стартових пакетів максимально зручна для Call-центрів, які працюють з холодною і гарячою базою дзвінків.

  Переваги замовлення картки Польщі у нас

  Рішення купити СІМ-карту Польщі у нас вигідне з низки причин:

  великий вибір варіантів зі швидкою і простою активацією;

  стартові пакети з красивими мобільними номерами в наявності;

  доступні ціни;

  професійна допомога у виборі;

  швидка доставка по Україні;

  зручна оплата.

  Своєю чергою польська картка дозволяє:

  не переплачувати за роумінг у Польщі;

  заощадити час на пошуку точок продажу мобільних стартових пакетів у Польщі;

  виконати активацію сімки та поповнити рахунок ще до поїздки за кордон, а відповідно ー постійно залишатися на зв’язку з близькими;

  вигідно користуватися мобільним інтернетом на території Польщі. 

  Картки різних операторів мобільного зв’язку мають стандартний розмір і адаптуються під слоти будь-яких сучасних ґаджетів ー смартфонів і планшетів усіх виробників. 

  Види польських СІМ-карт

  Основними операторами стільникового зв’язку Польщі є:

  Play.

  T-mobile. 

  Orange.

  Вони постійно конкурують між собою та пропонують нові вигідні тарифи. Загалом існує дві форми обслуговування користувачів ー контракт і передплата. Якщо ви плануєте перебувати на території Польщі тривалий час, краще обрати контрактну форму обслуговування. Це дасть змогу користуватися максимально вигідними пропозиціями, а за потреби ー змінити мобільного оператора зі збереженням номера.

  Play 

  Оператор Play обслуговує понад 15 млн абонентів. Один із популярних тарифів ー SOLO XL (поповнення рахунку ー 35 злотих на місяць). У його рамках передбачені безлімітні дзвінки всередині країни і безлімітний інтернет.

  Orange

  Цей оператор налічує близько 14 млн абонентів. Високим попитом користується пакет Bez limitu (поповнення рахунку ー 25 злотих на місяць). Це дзвінки без обмежень на номери всіх операторів Польщі та 15 Гб інтернету. 

  T-mobile 

  Компанія стільникового зв’язку T-mobile налічує близько 12 млн користувачів. Вона пропонує вигідні тарифи. Наприклад, пакет послуг Go! S дасть вам змогу без обмежень дзвонити всередині країни та користуватися інтернетом у межах 15 Гб. Поповнення рахунку ー 30 злотих на місяць.

  Ми розглянули тільки деякі тарифи. Зверніться до наших консультантів, щоб отримати більш детальну інформацію про інші можливі варіанти.

  Як активувати польські сімки

  Якщо раніше польськими сімками можна було користуватися одразу після придбання, то з 2016 року для їх активації потрібна ідентифікація абонента за допомогою паспортних даних. Процедуру реєстрації можна пройти, використовуючи дані закордонного паспорта ー прізвище, ім’я, по батькові та номер документа.

  Активація номера мобільного зв’язку Польщі можлива в процесі його купівлі в інтернеті. Для цього потрібно надати особисті дані продавцю. Він передасть їх польській стороні і вже через кілька годин стартовий пакет буде готовий до використання. Так, ви зможете користуватися мобільним зв’язком обраного оператора одразу після купівлі нового номера. 

  Поповнити рахунок пакета польського оператора так само просто, як і українську картку. Можна використовувати:

  платіжні термінали;

  онлайн банкінг;

  електронні платіжні системи.

  Щоб купити польський номер в Україні, оформляйте замовлення в інтернет-магазині Meta Sim. Ми доставимо стартовий пакет з картою в будь-яке відділення “Нової Пошти”. 

  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
  Залишіть ваші контактні дані
  З вами скоро зв'яжуться
  Залишились питання?
  Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

   Телефон: +380986150000