Image


  Movistar 4.0> 76>
  Кількість:
  від 1шт - 700грн
  від 10шт - 675грн
  від 30шт - 650грн
  від 50шт - 600грн
  від 101шт - 575грн
  Orange 4.0> 59>
  Кількість:
  від 1шт - 700грн
  від 10шт - 675грн
  від 25шт - 650грн
  від 50шт - 600грн
  від 100шт - 575грн
  Lebara 4.0> 73>
  Кількість:
  від 1шт - 700грн
  від 10шт - 675грн
  від 30шт - 650грн
  від 50шт - 600грн
  від 101шт - 575грн

  Купити іспанські номери телефонів для реєстрації акаунтів у месенджерах і СМС

  Інтернет-магазин Meta Sim пропонує купити іспанські номери телефонів з доставкою. Оформіть замовлення на сайті, і ми найближчим часом зв’яжемося з вами для підтвердження покупки, уточнення деталей доставки та оплати.

  СІМ-карта Іспанії може використовуватися як за кордоном для спілкування та інтернету, так і в Україні. Вона дасть змогу вигідно робити дзвінки близьким, бізнес-партнерам у ЄС, а також реєструватися на різних іноземних інтернет-сервісах, перебуваючи в Україні. 

  Ми займаємося продажем іспанських карт всесвітньо відомих операторів мобільного зв’язку. У нас можна купити СІМ-картки оптом і вроздріб, а також отримати професійну допомогу в їхній реєстрації.

  Іспанські сімки дають змогу:

  безпечно користуватися мобільним зв’язком без ризику прослуховувань дзвінків;

  реєструватися в міжнародних платіжних системах для проведення фінансових операцій;

  зареєструватися в месенджерах, наприклад, таких, як Viber, WhatsApp, Telegram;

  вигідно користуватися інтернетом при виїзді в країни Євросоюзу.

  Іспанська СІМ-карта всередині нашої країни може використовуватися як для спілкування, так і виключно для прийому СМС з кодами підтвердження при авторизації на зарубіжних сервісах або в додатках.

  СІМ-карти Іспанії в продажу на “Мета Сім”

  У нас можна купити СІМ-карту Іспанії за вигідною ціною. За необхідності ми підберемо для вас гарний іноземний номер. Також наші менеджери обов’язково допоможуть визначитися з вибором тарифного плану, який максимально відповідає вашим завданням.

  Ми проконсультуємо вас з приводу варіантів поповнення рахунку сімки обраного закордонного оператора. Традиційно внести платіж можна на сайті оператора через особистий кабінет або скористатися платіжною системою PayPal для поповнення. Зверніться до нас, і ми розповімо докладніше.

  Види іспанських операторів СІМ-карт

  Популярні оператори мобільного зв’язку в Іспанії ー Movistar, Vodafone, Orange, Lebara. Вони пропонують контрактні та передплатні тарифи. Контрактні доступні тільки іспанцям, тоді як передплаченими тарифами можуть користуватися жителі інших країн.

  Слід зазначити, що закордонний оператор Movistar працює у всіх країнах Євросоюзу і пропонує найвигідніші тарифи на інтернет. Наприклад, іспанцям і гостям країни доступно 40 Гб трафіку всередині держави і 6 Гб на території ЄС за 10 євро на місяць. 140 Гб всередині країни і 11 Гб в ЄС обійдуться в 40 євро за місяць.

  У свою чергу Orange дає можливість вигідного спілкування. Це безкоштовні дзвінки іспанським абонентам (плата за з’єднання ー 12 центів) і 1 Гб трафіку приблизно за 9 євро на місяць.

  Vodafone за плату 15 євро на місяць пропонує 60 хвилин на дзвінки всередині країни і спілкування за кордоном, а також 1,5 Гб трафіку.

  Купити іспанський номер телефону за вигідними цінами в Україні для реєстрацій бірж

  Ми пропонуємо купити СІМ-карту іспанських мобільних операторів для реєстрацій і дзвінків за вигідною ціною. При роздрібній купівлі вартість одного стартового пакета ー 700 грн. Оптова купівля (від 10 і більше стартових пакетів) дасть змогу добре заощадити. 

  СІМ-карти зарубіжних операторів в інтернет-магазині Meta Sim можна купити з доставкою. Зарубіжні сімки відправляються “Новою Поштою” щодня за винятком неділі. 

  СІМ-карти, роздрібним та оптовим продажем яких ми займаємося, можна використовувати як за кордоном, так і на території України, наприклад, для реєстрації на фінансових біржах.

  Інтернет-магазин Meta Sim пропонує максимально вигідні умови співпраці, а саме:

  великий вибір СІМ-карт зарубіжних операторів у продажу;

  доступні ціни;

  доставка іноземних сімок “під замовлення”;

  допомога в активації сімки.

  Ви можете купити іспанську сімку для спілкування і реєстрацій через Кошик на сайті або замовити її по телефону. Замовлення, підтверджені до 15:00, відправляються в день оформлення.

  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Дякуємо
  Невдовзі ми вам зателефонуємо
  Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
  Залишіть ваші контактні дані
  З вами скоро зв'яжуться
  Залишились питання?
  Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

   Телефон: +380986150000