Image

Обмін та повернення

Ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам найкращий сервіс і умови для покупки стартового пакету Швеції, сім-карти Чехії, Англії та великої кількості інших мобільних операторів. Однак ми також розуміємо, що можуть виникнути ситуації, коли клієнти бажають повернути або обміняти придбану SIM-карту. Нижче наведені умови, що стосуються обміну та повернення товару, щоб ви могли ознайомитися з ними і бути в курсі усіх деталей.

 

Умови повернення SIM-карти

Повернення міжнародних сім-карт протягом 14 днів з моменту покупки можливе при дотриманні наступних умов:

Товар має початковий вигляд: SIM-карта повинна бути у первозданному вигляді, без пошкоджень, подряпин або інших слідів використання – знаходитися в тому стані, в якому вона була доставлена вам. Наприклад, ви замовили SIM-карту Нідерландів, при поверненні вона повинна мати абсолютно такий самий вигляд в якому вона була доставлена вам.

Не використовувалася: SIM-карта не повинна використовуватися. Це означає, що вона не повинна бути вставлена в мобільні пристрої та не повинна активуватися. Номер зв’язаний з SIM-картою, не повинен використовуватися для дзвінків, відправлення або отримання повідомлень, реєстрацій, розсилок, використання інтернету або інших послуг.

Ціла упаковка: Якщо товар прибув до вас без заводської упаковки, не панікуйте, деякі картки не постачаються з нею, наприклад, сім-карти Польщі і Великобританії. Але якщо замовлення було доставлено в упаковці, то при поверненні воно повинно мати початковий вигляд.

! Зверніть увагу, що активовані SIM-карти, за вашою вимогою, не підлягають поверненню та обміну. Активація, наприклад, сім-карти Чехії, означає її використання і вона вважається непридатною для повторної продажу. Наприклад, якщо ви замовили активовану сім-карту Німеччини, повернути або обміняти цей товар вже буде неможливо.

 

Важливе уточнення:

Зверніть увагу, що весь функціонал SIM-карти доступний в країні, до якої вона належить. Якщо ви плануєте використовувати іноземну сім-карту для роумінгу, деякі функції, такі як дзвінки, відправлення смс і доступ в Інтернет, можуть бути обмежені або недоступні. Наприклад, функціонал сім-карти Великобританії в Англії та в роумінгу буде відрізнятися. Це залежить від умов обраного вами мобільного оператора і є стандартною практикою, тому не є підставою для повернення чи заміни товару. Ми рекомендуємо уточнити деталі у вашого менеджера перед покупкою.

Пам’ятайте, що часто зустрічаються дуже неочевидні умови, наприклад, сім-карти Сполучених Штатів Америки будуть приймати SMS в Україні лише після поповнення балансу, тоді як сім-карти Казахстану приймають SMS в Україні без поповнення, а після поповнення балансу доступні ще вхідні/вихідні дзвінки.

 

Процес обміну та повернення

Наші умови обміну та повернення розроблені відповідно до законодавства України. Щоб розпочати дану процедуру, зв’яжіться з вашим менеджером. Наші спеціалісти будуть раді допомогти вам з цим процесом і надати всі необхідні інструкції.

 

 

В Metasim.com.ua ми цінуємо наших клієнтів і робимо все можливе, щоб забезпечити вас найкращим сервісом. Ви можете придбати французький номер телефону, вибрати стартовий пакет для Інтернета в Європі та багато іншого. Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо процедури обміну та повернення, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки, щоб дізнатися більше про умови і отримати допомогу в поданні запиту на повернення чи обмін. Ми готові відповісти на всі ваші запити і забезпечити вас задовільним рішенням.

Дякуємо, що обираєте нас!

Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
Залишіть ваші контактні дані
З вами скоро зв'яжуться
Залишились питання?
Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

    Телефон: +380986150000