Image

Широкий асортимент

Metasim.com.ua пишається наявністю найширшого асортименту іноземних сім-карт на ринку України. Наш інтернет-магазин це ваше надійний вікно в світ зв’язку. Потрібна сім-карта для подорожей чи іноземна сім-карта для отримання смс в Україні, або можливо стартовий пакет для інтернету в Європі – у нас ви знайдете все необхідне. Наш асортимент постійно оновлюється та розширюється, щоб задовольнити ваші потреби у зв’язку в будь-якій країні, у будь-який час.

У цьому розділі ми розповімо вам про різноманіття, яке ви знайдете на нашому сайті, і чому ми є вашим найкращим вибором для придбання міжнародних сім-карт.

 

Понад 40 операторів

Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний і має свої вподобання при виборі мобільного оператора. В Metasim.com.ua є понад 40 операторів з різних країн світу, щоб задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів. Незалежно від вашого призначення, у нас є підходяща сім-карта, яка ідеально підійде під ваші потреби.

Наприклад, вам потрібна сім-карта для інтернету в Європі, тоді відмінним вибором буде іспанський мобільний оператор Movistar. А якщо ваше завдання, наприклад, придбати сім-карту для отримання SMS в Україні, то потрібний T-Mobile, надійний польський мобільний оператор.

 

Найбільший асортимент іноземних SIM-карт в Україні

В Metasim.com.ua представлені SIM-карти більше ніж з 30 країн, і цей список постійно розширюється. Ми пишаємося тим, що є найбільшим і найнадійнішим постачальником іноземних мобільних номерів в Україні.

Незалежно від того, чи потрібна вам сім-карта для подорожей, віддаленої роботи з дому чи зв’язку з рідними і близькими, у нас ви зможете знайти саме те, що вам потрібно. Адже в нашому каталозі представлені оператори Європи, Азії, Латинської Америки, мобільні номери США та багато іншого. Ми працюємо над тим, щоб надавати сім-карти, які покривають максимальну кількість країн і регіонів, мають вигідні умови використання і довгий термін дії, для того щоб задовольнити всі ваші потреби.

 

SIM-карти “під замовлення”

Якщо ви не знайшли на сайті потрібну вам країну або оператора, не хвилюйтесь. У нас є відмінна опція – сім-карти «під замовлення». Зверніться до нашого менеджера, і ми спробуємо задовольнити ваш запит.

Ми готові надати вам SIM-карту для практично будь-якої країни світу, щоб ваша подорож або робота були максимально комфортними. Metasim.com.ua прагне надавати різноманіття і зручність при виборі іноземних мобільних операторів, у нас є як відомі по всьому світу оператори Play і Vodafone, так і місцеві Epic, Globaltel. Наш широкий асортимент допоможе знайти ідеальне рішення для вашого завдання, а зручність замовлення і доставки зробить процес максимально простим.

Якщо все ж немає можливості надати вам сім-карту певної країни, ми завжди готові запропонувати відмінну альтернативу, наприклад, вам потрібна сім-карта для інтернету в Болгарії, але в нашому магазині на даний період часу її немає. Відмінним замінником буде сім-карта іспанського оператора Orange.

 

 

Наш інтернет-магазин – ваш провідник у світі мобільного зв’язку. Ми надаємо понад 40 операторів, сім-карти з більше ніж 30 країн, включаючи різні регіони світу, і можливість отримати сім-карту “під замовлення”. Гарантуємо широкий вибір, високу якість і професійне обслуговування. Ви можете вибрати потрібну SIM-карту з нашого різноманітного асортименту, оформити замовлення онлайн і отримати її швидко і без зайвих хлопотів. Ми пишаємося нашим широким асортиментом і якістю наданих послуг. Ви можете розраховувати на нас, коли мова йде про мобільний зв’язок.

Наша мета – зробити ваше спілкування безмежним, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Дякуємо
Невдовзі ми вам зателефонуємо
Ви можете зателефонувати нам або написати просто зараз !
Залишіть ваші контактні дані
З вами скоро зв'яжуться
Залишились питання?
Залиште ваші контактні дані і ми зателефонуємо

    Телефон: +380986150000